Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » GYNTIMA huvelygomba elleni...

GYNTIMA huvelygomba elleni tabletta (kúp). Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Antibiotikumot szedtem, és újra huvelygombám lett. Gyntima huvelykuppal,és kívulre krémmel kezelem. Két napja használom, a viszketés megszunt,de a folyás még megvan :( mikor lesz végre hatása?
2012. máj. 31. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez tudtommal csak probiotikum, szükség lenne gyógyszert is tartalmazó kúpra!
2012. máj. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A betegtájékoztatóra rá volt írva h antibiotikum kúra után is használható,visszaállitja a huvely phját stb.. plusz a patikában is direkt így kértem.. ezt adták
2012. máj. 31. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Az oksi, csak sajnos, ha már egyszer a gomba fenn áll, akkor más szer is kell. Pl canesten, CNS kúp, Pimafucin kúp stb. Ez után is lehet ezt a cuccost használni. A gomba megelőzéséhez jó lehet, de a kezeléséhez kevés.
2012. jún. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha 1-2 napon belül nem érzed a hatását, szerintem menj dokihoz. Amúgy ezeket jobb megelőzni szerintem... antibiotikum kúra alatt szedhetsz probiotikumot (normaflore, iesmi) meg akkor haszálhatsz kúpokat is. Illetve használ ph4-es intim lemosót, az elvileg segít a helyén tartani a ph-t . :)
2012. jún. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!