Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló tabletta:...

Fogamzásgátló tabletta: egészséges vagy sem? Személyes vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

egészségesnek nem mondanám, olvastad a betegtájékoztatót?

nekem egy ideig jó volt, aztán kéthetente fertőzéseket kaptam el, annyira legyengítette a hüvely védekezőképességét. soha többet nem szedném.

2010. ápr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én sem szedném, ha újra kezdhetném. a libidót nálam nagyon lecsökkentette. annyi előnye volt csak a szedésének, hogy nem görcsölt a hasam, amúgy meg semmi. olyan száraz lett a hüvelyem, hogy ha együtt voltunk is nagyon fájt.
2010. ápr. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én szedem, már 8 éve ésmég szedni is fogom egy jó darabig. nekem semmi rossz hatása nem volt. tartottam már szünetet és ugyanúgy megjött normálisan mint ahogy tabi előtt.


ezt nemigazán lehet ilyen felmérés formájában kideríteni, csak a te saját tapasztalataid alapján. kezd el szedni, ha nemjó, abbahagyod, ennyi. ha meg jó akkor örülj,

2010. ápr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem egészséges!

nekem sem vált be 3év alatt tönkretett: libidocsökkenés, sivatagi szárazság, havi fertőzés, szóval marad a gumi :(

2010. ápr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát, igen...ez nem túl pozitív. Én 26 éves vagyok és eddig megúszta és ne is akarnék tablettát szedni. Ahhoz túl sok a negatív tapasztalat.

Azért tényleg jó a fogamzásgátló, mert nem lesz kedved tőle a szexhez:D

Tehát akkor szexelni sem fogsz valószínűleg!


Légyszi-légyszi írjatok, biztos sokan szedtek tablettát, köszi!

Az egyik ismerősömnél (ő is 26) meddőséget okozott.

2010. ápr. 6. 08:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 100%-san bevált. Iszonyúan görcsölős, erős mensijeim voltak, most alig fáj, és kb.4 napig van meg. Nem vagyok pattanásos,nem híztam.Örülök, hogy teljesen biztonságban vagyok mellette, és nem kell azon aggódnom h "Mikor szakad ki...?" Pontosan tudom, hogy mikor jön meg, és még a cicim is egy picit kikerekedett és feszesebb. Több mint 1 éve szedem. De ez tényleg egyénfüggő. Valakinek a szervezete abszolút nem tolerálja, másoké pedig nagyon jól.
2010. ápr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én kb. két éve szedem. Semmi gondom nem volt vele, kivéve, hogy az első hónap alatt volt egy kis barnás folyásom. A görcseim szinte teljesen megszűntek, és az addig teljesen kiszámíthatatlan mensim 2 hónap alatt szinte órára pontosan beállt. Se hüvelyi szárasság, se pattanások, se hízás. Tényleg nagyon egyénfüggő a dolog.
2010. ápr. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
a foggátlótól nemlehet meddő lenni, ott valószínűleg más problémák játszottak közre, és ha nem szedett volna foggátlót is kialakult volna vmilyen problémája
2010. ápr. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!