Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Május 9-én jött meg, akkor elkezdtem szedni a fogamzásgátlót(Dalia), előtte még sosem szedtem tablettát, és azóta mindig vérzek! Már beszedtem a 21 szemet és most vagyok 7nap szüneten,még mindig tart a vérzésem és kezdek aggódni,hogy miért van?! Veletek volt már hasonló?

2012. jún. 1. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Vérzel rendesen, vagy csak pecsételsz? Utóbbi az első pár hónapban előfordulhat, hiszen a hormonháztartást felborítja a tabletta. De ha rendes vérzésed van azóta, akkor mielőbb menj vissza a dokihoz, mert az nem fér bele.
2012. jún. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon vérzek szinte ömlik belőlem folyamatosan! Akkor mielőbb Orvoshoz kellene mennem?
2012. jún. 1. 12:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, mindenképpen és mihamarabb fordulj orvoshoz! Barátnőm járt hasonlóan, de ő nem várta meg amíg elfogy a tabletta, hanem, ha jól emlékszem kb 2 hét után visszament. Nem mondom el, hogy mi lett vele -ne gondolj semmi rosszra- csak minden szervezet más, lehet hogy Neked teljesen mást fognak javasolni.

2012. jún. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem,s köszönöm a válaszokat! Hát leghamarabb csak hétfőn tudok menni, addig csak nem lesz semmi ha már eddig vártam..! Remélem addig meg csak el múlik s nem is kellesz menni!
2012. jún. 1. 19:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Én akkor is elmennék a helyedben, ha elmúlik, ha másért nem vasat íratni, meg megbeszélni a továbbiakat a tablettával kapcsolatban. Majd írj, mit mondott a doki!
2012. jún. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor mindenképpen elmegyek a dokihoz íratni vasat,meg megbeszélni mindent! Írok mindenképp!
2012. jún. 1. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!