Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amikor menstruálok akkor...

Amikor menstruálok akkor nagyon görcsölök. Tudnátok valami házi praktikát vagy bármit csak ne legyen gyógyszer ajánlani?

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Én mikor már érzem hogy meg fog jönni, beveszek egy gyógyszert, ha megjött és fáj akkor meleg vizes üveget rakok a hasamra és sok vizet iszok. Azonnal nem múlik el persze, de legalább nem nyűglődök órákig.
2012. jún. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem mikor megjött napközben elviselhető volt, viszont éjszaka aludni sem tudtam, állandóan felkeltem és nem is tudtam a fájdalomtól visszaaludni. aztán rászoktam arra, hogyha nagyon görcsölt akkor egy kispárnát tettem a hasamhoz, és segített.

viszont mióta fogamzás gátlót szedek, azóta alig lehet érezni, hogy egy ici picit görcsöl, éjszaka viszont már nem kell a kispárna, fel sem ébredek :)

2012. jún. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 2. 12:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Forró palack, vagy sópárna. A só jobb, mert tartja a meleget. Esetleg vasaló 1-es fokozaton, nem éget, de jó meleg. Meleg zuhany is jót szokott tenni. Ennyi, ami természetes. Vannak még a jógának olyan gyakorlatai ami enyhíti a fájdalmakat, de ahhoz oktató is kell, hogy megmutassa.
2012. jún. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hovarju ***** válasza:

Egy korty rövid, vagy egy pohár bor is segíthet. Nem kell belőle sokat inni és mindig. De ha nagyon fáj jó lehet.

Az alkoholnak értágító hatása van, emiatt kicsit ellazulhatsz.

2012. jún. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
próbáld ki a cickafarkfű teát,én már fél éve iszom,amikor megjön-csak abba a hat napba,és remekül csillapítja :) naponta 2-3x is ihatod
2012. jún. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!