Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már meglévő hólyaghuruton is...

Már meglévő hólyaghuruton is segíthet a tőzegáfonya kapszula, vagy az csak megelőzésre jó?

Figyelt kérdés

Már elegem van az antibiotikumokból, csak egyre rosszabb lett a hólyaghurutom, 2 hete szenvedek vele. Vizelettenyésztésen voltam, e.coli okozza, arra megfelelő gyógyszert kaptam, mégse használ. Ég, csíp a hólyagom és a húgycsövem, nem csak pisilésnél, hanem állandó jelleggel. Használ erre valamit a tőzegáfonya?? Vagy várjam a csodát, és majd ha elmúlt, akkor kezdjem el szedni?

Egyéb ötletek is jöhetnek (most vettem urogin tinktúrát, meg még kamillavirágzatot (ülőfürdőhöz), és cataflam v-50et.)


2012. jún. 2. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én tőzegáfonyát, urogint, c-vitamint szedtem sokat, rengeteg hársfa, bodza és kamilla teát ittam, valamint ezekből ülőfürdőt is csináltam. Használtak, de nem tudom melyik, talán együtt az összes! :)
2012. jún. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tőzegáfonya a gyógyításra is jó, csak nagyon lassan kezd hatni. Én is az Urogin tinktúrával együtt szedtem, majd amikor az urogin elfogyott, csak a tőzegáfonyát. Hatásos még a cickafarkfű-tea, és olcsóbb, mint a tőzegáfonya. Abból este lefekvés előtt iszom meg egy bögrével (fúj, de utálom!!!) és ha nem muszáj, éjjel nem megyek ki pisilni, mert akkor hat igazán. Különben a tüneteim ugyanazok szoktak lenni, mint amit leírtál. Csodára ne várj, mert ezügyben csodák nincsenek. Egyébként ha hűvös van a lakásban, az ágyamat előmelegítem a villanypárnával és lefekvés után a villanypárnát (természetesen a konnektorból kihúzva) a hasamon hagyom mindaddig, amíg ki nem hűl. A lepedőre pedig ráterítettem egy termoplédet, mert az melegebb, mint az ágybetét.
2012. jún. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, azóta vettem tőzegáfonyát, meglátjuk jó lesz-e!
2012. jún. 3. 08:28
 4/4 A kérdező kommentje:

Segített a tőzegáfonya, de tényleg lassabban hatott. Türelmesnek kell vele lenni. A sok hülye antibiotikum bezzeg nem csinált vele semmit, csak kikészítette a gyomrom:(

Ajánlom mindenkinek a tőzegáfonyakapszulát!

2012. júl. 6. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!