Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellem szélén megnagyobbodott...

Mellem szélén megnagyobbodott nyirokcsomok kullancs miatt.1 hónap telt el azóta és meg mindig ugyanakkorak a csomók. Ez nem baj? :S

Figyelt kérdés
2012. jún. 3. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
De baj. Menj orvoshoz!!!
2012. jún. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De, ez baj. Orvosnál voltál már?
2012. jún. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Persze, kétszer is. Vagyis voltam egy nőgyógyászhoz aki elkuldott radiologushoz, az vissza rendelt 2 hónap mulvara, de nem akartam olyan sokat várni, igy elmentem meg egy radiológushoz, aki szinten megvizsgált. Talált egy fibroadenomat is ugyanabban a mellemben, a szélen ott volt a 2 megnagyobbodott nyirokcsomo. Azt mondta a kullancs miatt van, vagyis hogy tutira nyirokcsomo és elmúlik. A kullancs május 5-6.an csípett meg, akkor voltam sürgősségin, kaptam oltást és antibiotikumot szedtem pár napig. Azóta ugye ennyi idő telt el és mar várnám nagyon, hogy menjenek vissza eredeti formájukba a nyirokcsomoim. Amugy a masik mellem teljesen egészséges, szép, azt mondta az orvos :), ez pedig kicsit olyan fura, gobos szerkezetű, meg is mutatta az ultrahangon és lattam is a kettő közt a különbséget.

Szoval megis mennyi idő utan kellene elmulnia a nyirokcsomo megnagObbodasnak? :S Elnézést az ékezetek miatt, telorol irok.

2012. jún. 3. 11:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg hideg vized ruhával borogatni. Ha nem javul, menj vissza az orvoshoz.
2012. jún. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
és mennyi idő múlva kellene elmúlniuk? :S
2012. jún. 3. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!