Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg szükség van a női...

Tényleg szükség van a női intim szappanokra, intim kendőkre? Érnek valamit, vagy inkább többet ártanak, mint használnak az intim higiéniának?

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem, ez nem több, mint egy új reklámfogás...

2012. jún. 4. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Jól érzed. Nincs szükség rá, sőt ártalmasak is, mivel "dolgoznak" a hüvelyflórád helyett.

Sima víz, esetleg kecsketejes szappan. Ennél többre nincs szükség.

2012. jún. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljes lelki nyugalommal mellőzhetők. Egyedül a kendők lehetnek hasznosak, utazás stb. esetén, a többi felesleges.
2012. jún. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van. Ez csak reklám fogás. Egyébként ezek az "intim cuccok" nem csak a káros baktériumokat ölik meg, hanem azokat is, amik védenék a hüvelyt.
2012. jún. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell mindent elhinni a reklámoknak!

Többet árt, mint használ!

2012. jún. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy offolok, de annyira örülök, hogy az összes eddig érkezett kommentelőnek végre felnyílt a szeme!

Engem sokszor lehülyéznek amiatt, hogy így gondolkodom.:)

2012. jún. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem is károsak! és én is örömmel olvastam az eddigi válaszokat:) jó tudni, hogy más is így gondolja
2012. jún. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Nincs rá szükség :D én azt tanultam ezekről hogy a hüvelybaktériumokat amik védenek a felfázás és más betegségek ellen azokat elpusztítja az intim mosakodó szer :) ezáltal könnyebben fázol fel és kapsz el nemi betegségeket :)én nem ajánlom :) maradj a normális tisztálkodó szereknél :)
2012. jún. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!