Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » önkielégítés vágyát hogy...

önkielégítés vágyát hogy tudnám megszűntetni?

Figyelt kérdés
nem örülök neki, hogy ezt csinálom, utána napokig hülyének érzem magam miatta, de gyakran elvesztem az önuralmam, amikor jön a vágy.

2012. jún. 4. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért érzed hülyének magad tőle? Nem vagy hülye, csak egészséges vágyak vannak benned.
2012. jún. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Ne akard megszüntetni, mert azzal csak Neked lenne rossz! Az önkielégítés nagyon is hasznos, mert segít megismerni a saját tested, és segít a benned lévő feszültség levezetésében is!!! Nyugodtan maszturbálj csak!
2012. jún. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Azért az önfeledt gyakori maszturbálást hagyd meg a 2.-nak.


Te próbálj uralkodni magadon, mert a gyakori maszti elvonja az energiádat más hasznos dologtól.

2012. jún. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Második vagyok. Természetesen nem úgy értettem, hogy a Kérdező minden szabad idejében maszturbáljon, de ez akkor sem káros!!!
2012. jún. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Próbáld meg másként levezetni a feszültséget!

Ha vallásos vagy, akkor beiktathatsz egy hosszabb imát, amikor jön a vágy. Ne foglalkozz direkt a vággyal, hanem bármi mással.

2012. jún. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 segitseg2008 válasza:

Nagyon jó a kérdés.

Mint a válaszokból látható nagyon sok az ostoba ember.

(nem csoda, hogy túlnépesedés és nyomor sújtja a földet)

valóban nem helyes ha valaki kényszeresen önkielégül, tehát nem képes a szexben az önmérsékletre.

Sokáig nekem is súlyos problémám volt ezzel.

Kényszeresen csináltam majdnem minden nap egyszer. Ha egy napot kihagytam akkor elborították a gondolataimat a szexuális ábrándok amiktől nem voltam képes koncentrálni.

Első "sikeres" kísérletem az volt, hogy fog csikorgatva de igyekeztem nem gondolni egyáltalán nőkre amit egy hónapig bírtam azután hatalmasat durrantam.

Persze ezt sem akkor sem most nem tartom járható útnak.

A megoldást a vegetariánusság jelentette. Amióta vega vagyok semmilyen no nem tudja a hímtagomat "hatalmába" keríteni, csak én kerítem vele a barátnőmet a "hatalmamba"...


Ja még valami:

Vannak kultúrák amelyek a fityma visszavágását vagyis körülmetélést írják elő, vagy javasolják. Három hónapig próbaképpen hátrahúzva tartottam a fitymámat és ebben az időszakban romlott a szexuális önkontrolom... persze ki lehet próbálni ha mar nincs kényszeresség..(ez nálam a havi egyszeri szexet vagy önkielégítést jelenti)

2012. jún. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Talán segít...

2012. jún. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!