Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ideje lenne elmennem már női...

Ideje lenne elmennem már női orvoshoz, de valahogy félek, de nemtudom mitől, lehet attol, h mit fog velem csinalni vagy mi. Hogy győzzem le félelmem és szedjem rá magam, h menjek el?

Figyelt kérdés
20 éves csaj,már 1 éve készülök,de még mindig nem voltam :S
2009. júl. 1. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:

miért rosszabb ez,m int pl egy fogorvos? én pl azt jobban utálom 17 éves létemre...

gondolj bele.. ha beteg lennél, inkább nem mennél el mert tartasz ettől, és maradsz beteg?:S ez elég gyerekes felfogás

2009. júl. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért nem meséltetsz valakivel a baráti körödből, aki már volt nőgyógyásznál, hogy ő neki milyen volt.

Nem egy rakétakilövés! ;)

2009. júl. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én ezen a héten voltam. Ez volt az első alkalmam. Férfinál voltam, tök normális volt. Feldugott valami hosszú izét,- mondjuk akkor majdnem fejberúgtam szegényt, mert úgy fájt- és megnézegetett. Az egész nem tartott tovább 5 percnél. Kellemetlen, de nem vészes! Ja és én úgy voltam, hogy nagyon nagyon szégyenlős vagyok...
2009. júl. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Senki nem halt még bele!:-) Kicsit kínos az emberlányának, meg kicsit kellemetlen, de nem vészes. Sokan kiszolgáltatottnak érzik magukat ott széttett lábakkal. Ha nagyon félsz keress egy szimpatikus nőgyógyászt és mondd el neki, hogy kicsit tartasz a vizsgálattól. Hidd el lépésről lépésre mondja mit csinál és sokkal figyelmesebb lesz veled. Saját egészségedről van szó itt, mert ha alul nincs minden rendben komoly dolgok is lehetnek belőle.
2009. júl. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!