Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Összeszűkült hüvely mitől lehet?

Összeszűkült hüvely mitől lehet?

Figyelt kérdés
Allergiás reakció lehet?Betadine-t használok,és ilyenkor teljesen összeszűkül a hüvelyem(ki is szárad) egy ujjam sem megy be.Viszont csípő érzést nem érzek,nem is fáj.Ha nem ettől van,akkor mitől lehet?
2012. jún. 5. 03:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A betadine szárít, szóval az okozhatja a szárazságot. Bár én a helyedben elmennék dokihoz.
2012. jún. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Igaza van az elsőnek.

A Betadint mire használod?

2012. jún. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Gomba.Először magam kezeltem canestennel.Elmúlt egy időre,de hamar visszajött.Akkor döntöttem el hogy irány doki,azt mondta gombám van.Felírt valami pimafucint 2 dobozzal,de nem csinált semmit.(minden tünetem továbbra is megvolt)Valaki javasolta a Betadint,de ez sem csinál semmit,pedig már 14ből 12 elhasználtam.

Kb egy féléve lehet gombám.


Köszi a válaszokat.Ezek szerint csak kiszárított ez a valami.

2012. jún. 5. 13:09
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia,

első jól mondja. Menj el dokihoz, ha tudsz és mondd meg neki, hogy a pimafucin nem segített. Sok gyógyszer van gomba ellen, szerintem te is meg fogod találni, ami neked jó. Amúgy az intim lemosódat nem próbáltad még lecserélni? Nem lehet, hogy attól lett problémád?

2012. jún. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem használok intim lemosót.Mikor először elkaptam,használtam(akkor egy hónapja).Nem tudom mitől kaphattam el(strandra tudok gondolni vagy a lemosóra),de abbahagytam minden ilyesmi használatát.


Lehet még elhasználom ezt a valamit,várok egy picit,aztán visszamegyek.De annyira kellemetlen élmény volt,rosszul vagyok ha rágondolok.

2012. jún. 5. 13:23
 6/12 anonim ***** válasza:

A Betadine nem gombára való!

Nagyon sürgősen menj el orvoshoz, mert a kezeletlen hüvelygomba komolyabb problémákat is előidézhet! Nem szabad elhanyagolni. hiába fogod Betadine-nal kenni, nem fog tőle elmúlni.

Sok fajta hüvelygomba kezelésére szolgáló készítmény van, csak mondd el a dokinak, hogy melyik az, amit már kipróbáltál és nem használt. Majd ír fel másikat.

De tényleg ne hanyagold el, mert ez nem játék. Ja, és semmiképpen se kezelgesd magad semmivel, hanem bízd az orvosra.

Szóval amilyen hamar csak lehet, irány a nőgyógyász. Jobbulást kívánok!

2012. jún. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A Betadine nem gombára való?Hát akkor mire?
2012. jún. 5. 15:14
 8/12 anonim ***** válasza:
A Betadine-t főként kis vágott sebek, horzsolások, kis kiterjedésű égési sérülések esetén alkalmazzák. Gombás és bakteriális fertőzésekre is alkalmazható, de NEM hüvelygombára! Bőrgombára jó lehet, de hüvelybe nem szabad kenni. Ezért írtam, hogy az nem gombára való. Most pontosítok, hüvelygombára értettem.
2012. jún. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Van ám betadin kúp is amit recept nélkül lehet kapni. lehet azt használta... csak a hüvelyflórát kellett volna utána helyreállítani. És igen van akinek az használt...
2012. jún. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Te komolyan ennyire hülyének nézel hogy azt hiszed sebkezelésre alkalmas krémmel kenem a hüvelyem vagy mi???

BETADINE HÜVELYKÚP-ot használok!!!Ha nincs fogalmad a dolgokról,nem baj,de legalább ne okoskodj.

[link]

2012. jún. 5. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!