Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Összeszűkült hüvely mitől lehet?

Összeszűkült hüvely mitől lehet?

Figyelt kérdés
Allergiás reakció lehet?Betadine-t használok,és ilyenkor teljesen összeszűkül a hüvelyem(ki is szárad) egy ujjam sem megy be.Viszont csípő érzést nem érzek,nem is fáj.Ha nem ettől van,akkor mitől lehet?
2012. jún. 5. 03:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Jól van na, ne haragudj! Én nem okoskodni akartam, nem kell ilyen flegmán válaszolni!

Én a Betadine krémre gondoltam, egy szóval sem írtad, hogy kúpot használsz. Én voltam figyelmetlen, tény.

De még mindig jobb lenne, ha elmennél orvoshoz, hisz te magad írtad, hogy sz.art sem ér a Betadine a gombádra.

Ha a folyamatosan kiújuló, kezeletlen hüvelygomba miatt nem akarsz pl. meddő lenni (nem vicc!), akkor ajánlatos felkeresni a dokit.

Nem okoskodok, csak jó tanács! De te biztos jobban tudod, hogy mit csinálsz, mint egy hozzáértő orvos...

2012. jún. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom jobban mint egy orvos,de rettegek a vizsgálattól.Ennyi.

Amúgy meg nem írtam,hogy kúp,mert gondoltam hogy ez egyértelmű.(Azt írtam hogy 14-ből 12-tőt elhasználtam...14 tubus krémre gondoltál ? :D)

Mindegy,köszi a válaszokat.

2012. jún. 6. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!