Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez meg mi a fene? 12/l

Ez meg mi a fene? 12/l

Figyelt kérdés

a jobb mellbimbóm alatt van egy gömb-szerűség. Nem látszik,de könnyű kitapintani,és eléggé nagyon fáj. Hirtelen nőtt oda,éslehet,hogy azért,mert ma a medicin labda(4kg) odaütődött??? Gyors választ kérhetnék?

Ugye nem kell orvoshoz menni?



2012. jún. 5. 22:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy mi lehet, de én inkább elmennék orvoshoz. Ezzel nem lehet játszani.
2012. jún. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
jaj nyugi van nem kell mindenért orvoshoz menni és sorban állni ott! Fáj akkor meny ha nem fáj akkor meg majd elmúlik főleg ha oda ütött a labda. (A mell növekedése nőknél nem megszokott folyamat?)
2012. jún. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Belilult? Ha megnyomod fáj? Nehéz a levegővétel? Az is fáj? Valószínűleg zúzódás. Én legalább az iskolaorvosnak megmutatnám, hogy megnyugtasson. Szerintem a labda okozta, de mivel a mell szövetei jóval érzékenyebbek, lehet, hogy kicsit komolyabb, mintha a hátadhoz dobták volna. 24N
2012. jún. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is az lenne a legjobb, ha orvoshoz mennél!
2012. jún. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

Ne ess pánikba! Ilyen fiatalon rák nem lehet még!

Valószínűleg el fog múlni.

Az orvostól ne félj, keress egy megbízható női orvost aki elött a vetkőzés és a terpesztés sem annyira ciki.

2012. jún. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Utolsó, ha melléhez vágtak egy labdát és fáj neki, akkor miért is kéne doki előtt terpesztenie??? A mellét nem csak nőgyógyász tudja megvizsgálni, hanem az iskolaorvos vagy a háziorvosa is. Nem hiszem, hogy egy 12 éves kislánynak a nődoki előtt kéne terpesztenie egy ilyen esettel..
2012. jún. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

kedves 6.

Azért a mellbimbó a nőgyógyászok területe és nem az iskola orvosé, vagy szemészé, vagy fogászé...

2012. jún. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez idáig oké is, de a terpesztős rész akkor se világos. Attól, hogy elmegy nőgyógyászhoz mellfájdalommal, de semmi panasza nincs ott lent, nem fogja megvizsgálni úgy.
2012. jún. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

nem tudom te hol és hogyan és mikor voltál nőgyógyásznál, de én 13 éves koromban voltam először, pontosan mellfájdalommal, és bizony hogy megvizsgált tetőtől talpig.

Majd elsüllyedtem, pedig női doki volt.

Képzelem, hogy éreztem volna magam egy férfi orvos elött.

2012. jún. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
18 évesen és sajnos egyből betegséggel, vagy 5-6 férfi doki vizsgált meg. Így már értem miért írtad a terpesztést.
2012. jún. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!