Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csinál a nőgyógyász a...

Mit csinál a nőgyógyász a szűzlányokkal?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok,de az orvosom már küldött a nőgyógyászhoz,azért érdekelne. Azt is leírhatjátok hogy mit csinál nem szűz lányokkal. A normális válaszokat előre is köszönöm :)
2012. jún. 7. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Tessék, ezt olvasd el!

2012. jún. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó ez a cikk, de ettől a sok "lányától" nem bírom végigolvasni!
2012. jún. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megvizsgál és a nem szűz lányokat is megvizsgálja:))
2012. jún. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
A szűz lányokat végbélnyíláson keresztül vizsgálja meg. Sajnos volt módom megtapasztalni... Nem akarlak megijeszteni, de eléggé fáj.
2012. jún. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, ha nincsenek nagy fájdalmaid, akkor csak a hasadat nyomkodja meg. Nekünk ezt mondták...
2012. jún. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es valaszolo vagyok, ez nem igaz, hogy csak megnyomkodja a hasad. Neki mindenkeppen kell belulrol is ereznie. Amikor en mentem, akkor egy elottem levo kb 5 eves szerencsetlen kislanyt is igy vizsgalhatta meg, mert annyira uvoltott, hogy meg a varoteremben is hallottuk. Engem is igy vizsgalt meg. Bedugta az ujjat a vegbelnyilasba es kozben tapogatta a hasam es kerdezte, hogy faj-e vhol. Ritka esetekben megvizsgaljak a szuz lanyokat is huvelyen keresztul, pl egy osztalytarsamat, akinek cisztaja volt muszaj volt igy megvizsgalni. De ez csak ritka eset.
2012. jún. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Voltál? Mi történt? Milyen volt?
2012. júl. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!