Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egészségügyi küret?

Egészségügyi küret?

Figyelt kérdés
Elsősorban azok válaszát várom akik már részt vettek ilyenen.Hogyan folyik az egész ??Mik történnek előtte közben és utána?Mennyire fájdalmas, mennyi ideig fog utána fájni, mért kellett ilyenen részt venned és mik az utána való tapasztalataid?
2012. jún. 7. 18:00
 1/3 Mara Acoma ***** válasza:
Nekem meghalt a babám 12 hetesen és nem tudott kitisztulni a méhem, csak véreztem napokig. Reggel bementem, 11kor bevittek, délután 3kor már otthon voltam és 2 nap múlva dolgoztam.. Ne aggódj, nem vészes. A lelki fájdalom már inkább.. Maga a műtét nem fáj mert alszol és utána sem, csak nagyon minimálisan.
2012. jún. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nekem azért kéne mert folyamatosan menstruálok , mert valamiért nem tud leválni a méhnyálkahártyám.csak mivel szűz vagyok ezért valami tágítót is kéne előtte alkalmazni úgy tudom..:///
2012. jún. 8. 17:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, feltesznek egy vékony pálcikát, ami enyhén csíp, ég de nem igazán fáj, illetve nekem nem fájt,ez fog tágítani majd utána menszesz szerű görcsök lesznek, de az is kibírható, nekem még gyógyszer sem kellett, és majd visznek, altatnak és kikaparnak. Utána mikor felébredsz enyhén fájhat, érzékeny lesz pár napig, fogsz vérezgetni, de annak alább kell hagynia max 2 héten belül. Van aki max pár napot vérzett és spec 2 hetet, enyhét.

elvesztett baba

2012. jún. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!