Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azt hallottam, hogyha úgy...

Azt hallottam, hogyha úgy borotválja le az ember a lábán vagy hónalján a szőrt, hogy még nem jött meg az első mensese, akkor kisebb lesz a melle, és később fog menstruálni. Ez igaz? (csak úgy kíváncsiságból :D )

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 20:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Még elfelejtettem megkérdezni, hogy van-e köze ennek a két dolognak egymáshoz, vagy tudja-e befolyásolni az egyik a másikat?
2012. jún. 9. 20:54
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
:D kész, ez a városi legenda viszi a mai napot! Komolyra fordítva: ezek a dolgok ilyen módon nem befolyásolják egymást. Szóval, ha zavar a szőr, le vele! Ez nem befolyásolja a későbbi mellméretedet, sem a menszeszedet.
2012. jún. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi köze hozzá.
2012. jún. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hónap idióta kérdése nálam. Eddig...
2012. jún. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2012. jún. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
Semmi köze a menstruációhoz, hogy mikor borotválod a lábad meg a hónaljad, de még a puncidhoz sincs köze!
2012. jún. 10. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ez nagy hülyeség. (már bocsánat)
2012. jún. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!