Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 13 évesen csókolóztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 13 évesen csókolóztam először, lehet valami bajom később? többi lent

Figyelt kérdés

13 évesen csókolóztam először,de a srácnak büdös volt a szája és igazából lesmárolt,úgy hogy én nem is akartam,és én nem is voltam szerelmes...


és azóta ha valaki csókolózásról beszél,eszembe jut ez a sztori és felfordul a gyomrom :||


ebből lehet valami gátlásom később? mármint hogy most is undorodom az ilyen dolgoktól,akkor lehet,hogy később is undorodni fogok?


2011. okt. 1. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha olyannal csinálod, akit szeretsz (a barátoddal) akkor nem fogsz undorodni tőle! :)
2011. okt. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hát azt remélem :D


köszi a választ :)

2011. okt. 1. 09:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

igen-igen :)

De ha majd arra kerül a sor, próbálj ne gondolni erre, hanem akkor add magad a pillanatnak :)

Amúgy nekem is ez volt:D

2011. okt. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Smárolás előtt mindig mond a gyereknek hogy vegyen be egy mentolos cukorkát xD
2011. okt. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :D


utolsó: köszi de én nem tudtam hogy le fog smárolni xD mondjuk az is igaz hogy előtte is mondhattam volna neki de a dezodor szag elnyomta egy időre a szájszagát xd

2011. okt. 1. 09:51
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad ezen gondolkodnod, mert ha erre koncentrálsz akkor persze, hogy gátlásaid lesznek. Gondolj úgy erre az első csókra, hogy csak neki volt ilyen bűdös. Lehet még másnak is bűdös, de akkor se erre koncentrál:)
2011. okt. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

értem :D


köszi a tanácsot :D


akkor majd szerintem megpróbálok nem erre gondolni :D

2011. okt. 1. 10:34
 8/8 anonim válasza:
Igen sajnos lehet bajod ....az egyik barátnőmmel is ilyesmi történt és rá egy évvel lerohadt a szája és elsorvadt a nemmi szerve
2016. márc. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!