Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátnőm menstruációjával...

A barátnőm menstruációjával kapcsolatosan szeretnék kérdezni pár dolgot, ezek alapján meg fog jönni?

Figyelt kérdés
A b.nőm 17 éves az előző menstruációja május 29.én jött meg neki és a ciklusok időtartama 34 nap szokott lenni, de rendszertelen a menzisze!A ciklus felénél volt neki peteérése, mint ahogy az szokott is lenni, de két napig kicsit véres volt utána már visszaállt és fehérres volt!Most július 3.-a van és 1 nappal hosszabb már a ciklusa tehát 35 napos, mint ahogy szokott!De az nap, amikor meg kellett volna jönni tehát júl2.-án az alhasi tájékán már érzett enyhe fájdalmakat, ami később erősödött, ezenkivül kicsit rossz kedve is volt és a hüvelye kicsit lúgosabb volt tehát nyálkásabb, mint szokott!Júl 3.án reggel megmértük a sulyát 1 kg-mal több, mint szokott és csak kis csokit evett!Ezek a tünetek lehetnének, hogy megfog jönni???
2009. júl. 3. 13:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
igen ezek mensi tünetek vagy... esetleg terhes
2009. júl. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem meg fog jönni neki. Én csak azt nem értem, hogy mi köze van a lány súlyának a mensijéhez. Semmi. Vagy csináljon egy terhességi tesztet. De ebben a nagy melegben nem csodálkoznék rajta, hogy később jön meg neki, plusz még stessztől is késhet.
2009. júl. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Suly növekedés azért van, mert mensikor a szervezet elraktàrozza a vizet, ez joval több is lehet kg.ban! 3-4 kg.al is megdobhatja a sulyt! Persze lehet ez menszesz tünet! Hàny fok a hömérséklete?
2009. júl. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De azt mondja mindig igy érez előtte! Terhes is lehet az ilyen tünetektől??? Hát mert olvastunk olyat, hogy menstruáció előtt a suly is 1-2 kilóval megnövekedhet!
2009. júl. 3. 14:00
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom meg kellene neki mérni!Majd megmondom neki mérje meg és leirom ide!
2009. júl. 3. 14:01
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha rendszertelen, akkor egy kis késés belefér! De terhes is lehet! Hàgy fok a höje???
2009. júl. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De már ilyenkor jelentkezhetnének a terhesség tünetei?Vagy ez mi lenne?
2009. júl. 3. 14:04
 8/17 anonim ***** válasza:
Sajnos sokszor hasonlok a tünetek, ezért nem lehet tudni hogy terhesség e! De ha 37 körül van a höje valoszinübb a terhesség mint a menszi!
2009. júl. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A terhesség első tünete, hogy nem jön meg. De ez mind menstruációra utal, meg fog jönni neki, ez biztos. De egy nap késés miatt miért paráztok ennyit, pláne, hogy amúgy is rendszertelen?
2009. júl. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
De ezek lehetnek e terhesség tünetei is? És ha azok lennének, akkor kb hanyadik hétben lennének? Vagy ?
2009. júl. 3. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!