Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fogamzásgátló ugye megakadál...

A fogamzásgátló ugye megakadályozza a peteérést, tehát elvileg nem lehetne folyás ha tablettát szed valaki?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem, hogy a folyás ugye változik a ciklus napjain, és peteéréskor sűrűbb lesz a folyás. Namármost akkor aki tablettát szed, annak nemlehet különbsége a folyásai között, vagy annak egyáltalán nemis kéne hogy legyen akkor folyása?

(bocs ha hülyeséget kérdeztem..:D)


2009. júl. 3. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kisebb mértékben változhat tabletta szedés mellett is a hüvely váladéka. De nagyobb mennyiségű, megváltozott szagú vagy állagú utalhat hüvelyi fertőzésre.
2009. júl. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanúgy van folyásom, mint a tabletta szedése előtt. Semmiben nem változott.
2009. júl. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekemis, nem függ össze a kettő
2009. júl. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló nem a peteérését akadályozza meg, akkor nem is menstruálnál,hanem a megtermékenyülését gátolja.
2009. júl. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kedves előttem szóló. Menstruáció akkor is van, ha nincs peteérés.
2009. júl. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, ez érdekes kérdés. Én is elgondolkodtam ezen. Mert amíg nem szedtem tabit, ciklus közepe felé erősebb lett a folyásom. Most egy éve szedek és ugyanolyan.
2009. júl. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kedves utánam szóló!

Ezt most komolyan mondod?? Szerinted akkor mégis mi ürül ki, vagy bomlik le a menstruáció alatt?

2009. júl. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

utolsónak! attól mert még nincs peteérés van menstruáció,mert aki gyógyszert szed annak nem igazi a vérzése.


itt olvasd, és ha nem tudod hogy ez nem iagzio mensi, akkor ne okoskodd meg: "Naponta 1 tablettát kell bevenni, lehetőleg mindig azonos időpontban a havi vérzés 1. napjától kezdve 21 napon át. Ezután 7 gyógyszermentes nap következik, melynek ideje alatt menstruációszerű vérzés jelentkezik."


"A 7 tablettamentes nap során (tablettaszedési szedési szünetnek is nevezik) vérzésnek kell kezdődnie. Ez az úgynevezett "megvonásos vérzés", ami rendszerint a tablettaszedési szünet 2. vagy 3 napján jelentkezik."


EZ MEGVONÁSOS VÉRZÉS!!!

2009. júl. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De ember peteérése attól még van!!!!!! Csak a tabletta miatt nem megtermékenyíthető. Annak is van peteérése,akinek pajzsmirigy vagy rák vagy akármi miatt nincs vérzése. Nem okoskodom, de te pláne ne tedd ezt úgy ,h az egészről annyit tudsz amennyi a fogamzásgátló papírjára van írva. Hát gondolkozz már ,el azon,hogy ugyan mennyire lenne normális évekig szüneteltetni a peteérését.
2009. júl. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó. Jobb lenne, ha nem erőltetnéd ezt a peteérés-menstruációs kérdést, addig míg nem vagy tisztában a dolgokkal. A fogamzásgátló gátolja a petefészek működését (bonyolult hormonális folyamat révén), ezáltal NINCS PETEÉRÉS! Így nem lehetséges a teherbeesés sem! És kérlek ne keverj ide egyéb betegségeket, amiknek nem sok köze van az egész lényegének. Jobb lesz, ha utánanézel a menstruációs ciklusnak és hormonális változásainak.
2009. júl. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!