Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amíg nem jutok el orvoshoz...

Amíg nem jutok el orvoshoz mit tehetek felfázás (e-coli) ellen? Már a hugyutakon kívül a vesém is fáj.

Figyelt kérdés

majd veszek ki szabit,de az orvos a héten nem rendel, addig meg napról napra vannak súlyosabb tüneteim, ahogy észre veszem.

mindig visszatér ez az e-coli, mindig antibiotikumot írnak fel, attól pár hónapig nincs semmi bajom. aztán megint kezdődik.

szedem az áfonyakivonatú kapszulákat, de a sós fürdő, meg társaik(gyógyteák) semmit nem érnek.

azon gondolkodom igyak sós vizet? vagy?

a gyógyszertári homeopátiás, meg vény nélküli tabletták sem segítettek még soha.

és persze miért is ne lenne a nőgyógyászati betegséggel édes testvér. de a gombásodást simán ki lehet kezelni, és simán visszatartható, hogy ne jöjjön elő. abban már profi vagyok. sajnos.


és azt sem értem, ha 100 nőből kb 30 -nak is mindig így előjön én miért pont ebbe a 30-ba tartozom?

akinek soha semmi baja, az mitől van? úgy szeretném tudni. kétlem, hogy szerencsén, meg genetikán múlna.


2012. jún. 12. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Amíg nem jutsz el orvoshoz igyál nagyon sokat, így a folyadék kimossa a kórokozókat a húgyutakból. Én Nolicint kaptam e-coli-ra és azóta sem jött vissza, pedig azt mondják, hogy véglegesen nem lehet kiirtani a szervezetből.
2012. jún. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

azt tudom, hogy az e-coli minden egészséges ember szervezetében megtalálható.

ezért nem lehet véglegesen kiirtani, mert amúgy a belekben végzik a munkájukat, szóval hiába baktérium, a szervezetnek szüksége van rá.

csak amikor el vannak szaporodva, az nem jó és ha ráadásul átjutnak a hugyutakba.

nos ezt nem tudom, hogy hogy jutnak oda át?

habár belegondolva a bélből a hugyutakba vezet az út, többek között...


pl az áfonya kapszulák ajánlásában is benne van, hogy segít megakadályozni a coli baktériumok megtapadását a hugyutakban..


de valakinek meg nem tapadnak meg. áfonya nélkül sem. nekem vajh miért.

2012. jún. 13. 18:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán helytelenül törlöd meg magad vagy állítólag a tanga hordása is "átvezetheti" a baktériumokat.
2012. jún. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!