Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vagyok állandóan felfázv...

Miért vagyok állandóan felfázva? Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Kb 3 hete hagytam abba a felfázás elleni gyógyszer szedését amit az orvos felírt, segített is, de mostanában megint érzem hogy valami nincs rendben megnint csíp vizelés után és nagyon kellemetlen.Segítsetek!

2012. febr. 25. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy nem volt elég nagy dózisú a gyógyszer amit kaptál! menj vissza az orvoshoz! és igyál kiegészítésként gyógyteákat is
2012. febr. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Rendesen felöltözöl? Most, hogy kicsit melegebb van, sokan fel szoktak fázni főleg lányok, mert elkezdenek vékonyabban öltözni.
2012. febr. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A hidegnek van ehhez a legkevesebb köze. Valószínűleg nem volt elég a gyógyszer. Történt vizelettenyésztés? Valószínűleg egy makacs kórokozó az oka. Én nyáron voltam így, több mint egy hónapig volt kétnaponta visszatérő hólyaghurutom, majd meg őrültem. Ameddig nem mész el dokihoz, addig SOK tea (lehet kifejezetten erre való gyógyteákat kapni), vörös áfonya tabletta, esetleg Urogin (vény nélkül kapható). De mindenképpen menj el orvoshoz!
2012. febr. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen rendesen fel öltözöm mindig, derekam sincs kint, itthon is mamuszba járkálok mindig vastag zokni stb... 5 napig szedtem a gyógyszert egyébként napi két szemet. Vittem vizeletet és mikor kész volt az eredmény akkor írta fel a gyógyszert.
2012. febr. 25. 16:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! En is rengeteget kuszkodok ezzel. Mindenkepp menj vissza az orvoshoz, mert ettol maskepp nem szabadulsz meg, ha mar egy antibiotikum kurat vegigcsinaltal es meg mindig nem gyogyultal meg. Amit nagyon tudok ajanlani az a calivita URX nevu, draga de hatekony keszitmeny (ez inkabb csak megelozesre), gyogyteak, d mannoz. volt mar, hogy derekig ero forro vizbe tettem fel-1kilo sot, es elmult teljesen 15 perc alatt az egesz (orvos mondta, hogy probaljam ki), persze ez kezdeti szakaszban volt. Ha viszont makacs bakterialis eredetu a dolog, akkor a sos viz nem segit. Erdemes azert 1 probat tenni vele a kedves sorstartsaknak!
2012. márc. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok: -t :)
2012. márc. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!