Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Villanófényes (végleges)...

Villanófényes (végleges) szőrtelenítés mennyire káros a bőrnek?

Figyelt kérdés
Itthonra vettünk egy villanófényes kis szőrtelenítő eszközt. Pontosabban, Remington IPL5000 I-Light tartós szőrtelenítő készülék. Ez mennyire károsítja a bőrszöveteket, esetleg nagyobb eséllyel okoz elváltozást?

2012. jún. 13. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem otthon rio ipl 8000es van. Semennyire nem károsította a bőrömet.
2012. jún. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát ez engem is érdekelne.Egyálltalán hatásos??

Ha kipróbálod és jó,írj veszek én is!!!

2012. jún. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, a kérdésre nem tudok válaszolni, de ha kipróbáltad a készüléket, beszámolnál majd a tapasztalataidról (akár privátban is)?

Nekem is szükségem lenne ilyesmire, de a bőrgyógyászok által végzett kezelés iszonyatosan drága. Ez sem olcsó, de legalább megfizethető. Viszont ha nem ér semmit, akkor elég drága...:S

Az első válaszadótól is szívesen fogadom a tapasztalatait!

2012. jún. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szóval egyáltalán nem káros. kb 4alkalom után a hónaljamon és a nunimon nem nő szőr, a lábamon meg csak a fele.

Be kell tartani amit írnak. se szoli, se barnító krém. kezelés után 2napig meg testápoló,izzadsággátló sem. Fehérbőr.sötét szőr a legjobb kombináció, ezért is nem jó ha napozol, vagy szolizol előtte.

én kb 2hetente villantottam, ahogy hullott, borotváltam és szedtem is. csak borotválkozni lehet

a 8000est, elvileg nem lehet használra arca, de valahol meg azt írták igen. mindegy, inkább nem kísérletezek

hát ennyi. szívesen válaszolok még, ha érdekel valakit

(első voltam)

2012. jún. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És mennyibe kerül ez a szerkezet? Hol vetted?
2012. jún. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk 213€.

Akkor otthon 60000Ft körül lehet.Keress rá interneten.

2012. jún. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

itt:


[link]

2012. jún. 14. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utána olvasta, az ipl5000esnek, de az nem végleges, csak tartós szőrteelenítést nyújt

[link]


ez van nekem. [link]

2012. jún. 14. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utána olvastam, az ipl5000esnek, de az nem végleges, csak tartós szőrteelenítést nyújt

[link]


ez van nekem. [link]

2012. jún. 14. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!