Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Menyibe kerül a végleges...

The viper kérdése:

Menyibe kerül a végleges szőrtelenítés?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 27. 20:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mármint hol?

Mert pl egy teljes alsó lábszár a legolcsóbb helyen is olyan 200 ezer Ft körül van.

És sehol sincs garancia rá, hogy nem nő vissza a szőr.

2010. ápr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
16%
én tudok ingyen is
2010. ápr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
9%

amputáció mindent megold

de mézet is ehetsz

2010. ápr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
9%
belefekszel egy raklap parázsba mindent megold
2010. ápr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Eloszor ki kell vizsgaltasd magad pl.endokrinologusnal,mert ha pl.no letedre magas a tesztoszteron szinted akkor elobb kezelni kell stb.Addig nem ajanlom hogy kidobj penzt foloslegesen.
2010. ápr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
A 200ezer hülyeség! Nemrég láttam, hogy egy pesti szépségszalon hírdette a teljes szőrtelenítést (pl. a teljes arc volt 30.000 Ft. De ha rákeresel neten, akkor hamarabb meg tudod :)
2010. ápr. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Igen, az arc az olcsóbb, nyilván...

Amúgy meg alkalmankénti árakat szoktak kiírni mindenhova, mivel mindenkinél eltérő, hogy mennyi kezelésre lesz majd szüksége. Általában mindenkinél legalább 5 alkalom kell.

2010. ápr. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
30%
Nem letezik vegleges szortelenites,KAMU!!!!!!!!!!
2010. ápr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Csaj vagyok és lézerrel lehet végleg szőrteleníteni,volt is műsor róla,de több alakol kell hozzá,egyedül akkor nem sikerül,ha ilyen "farkas ember" szindrómád van,tudod,amikor tiszta szőr mindened,az arc minden.


Remélem nem ott középen akarsz csupasz lenni,az gáz lenne.

2010. ápr. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
43%

Az április 28-i beírónak is üzenem, hogy NEM KAMU! A lézeres szőrtelenítés igenis VÉGLEGES!!!!


Én 10 évvel ezelőtt csináltattam meg és azóta VÉGLEG megszabadultam az összes szál szőrtől azokon a területeken amit megcsináltattam!


Az igaz, hogy amit árként olvasol hírdetésekben az általában EGY kezelésre vonatkozik. Egy kezelés pedig nem elég. Kb 5-6 kezelés kell ahhoz, hogy az összes szál eltűnjön, mivel nem minden szál nő egyszerre!

Csak azokra a szálakra hat a lézer ami éppen növő fázisban van, vagyis összeköttetésben van a szőr gyökerével és a lézer KIÉGETI a gyökerét.

Ami alvó fázisban van arra nem hat. Ezért kell ismételni kb 2 havonta a kezelést.


Nekem 6 kezelésre volt szükségem ahhoz, hogy az összes szálat eltüntessék.


Ennek már 10 éve és örülök, hogy megcsináltattam.

2010. máj. 6. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!