Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért szinte elviselhetetlenül...

Miért szinte elviselhetetlenül büdös a tamponom mikor kiveszem?

Figyelt kérdés
az e havi menstruációmnál fordult csak elő ez, nem értem miért van... valami betegség?
2012. jún. 14. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Gomba, fertőzés,...bármi lehet. Irány a doki, nehogy komolyra forduljon a dolog.
2012. jún. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Ne használj tampont, csak ha nagyon muszáj, mert az a vér, amit nem tud felszívni, csak pang a hüvelyedben, ami a baktériumok elszaporodásához, és így fertőzésekhez vezet!
2012. jún. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem szívesen részletezem, de most már csak ugyanolyan szagú barna váladék, vagy folyás igazából fogalmam sincs mi az, szóval csak az van.. nem tudom mit csináljak, és hogy mi ez..
2012. jún. 15. 13:05
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Második vagyok. Jobb lenne ha orvoshoz mennél.
2012. jún. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát eddig nem mentem el, viszont már nem is használok ugye tampont egy ideje, csak tisztasági betétet, még mindig van az a barna valami , de már jóval kevesebb, és a szaga sem olyan erőteljes.. El fog múlni idővel szerintetek, vagy doki?
2012. jún. 19. 20:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menj dokihoz, hiszen itt senki nem tud mondani semmi biztosat látatlanban!!!
2012. jún. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!