Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes?

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Kb. egy hete voltam egy fiúval és elszakadt a gumi, de még nem ment el (vagyis elvileg ahogy néztük a gumit nem volt benne semmi). Viszont ma vettem észre hogy egyre többet eszek, és nem is kis mennyiségeket. Attól félek hogy terhes vagyok, vagy szimplán csak beképzelem. Még nem történt velem ilyen és félek.
2012. jún. 14. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Beképzeled, mert izgulsz. Egy hét után még nincsen ilyen evős tünet.
2012. jún. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2012. jún. 14. 22:43
 3/8 anonim válasza:

.a menstruaciodat mikorra várod?

A fiu akkor most elment vagy nem?egyeb tünetek vannak?a nagy étvágy az a terhesség későbbi szakaszára jellemzőbb...korai terhesség eseten inkább hányinger és étvágytalanság van....

2012. jún. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szikszalag + nejlon szatyor.:))
2012. jún. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szig*
2012. jún. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes, ha nem élvezett a lyukas gumiba
2012. jún. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, tapasztalatból mondom, erős izgalmi állapotban orgazmus előtt is szivárog a péniszből ilyen síkosító anyag és bizony abban is elő elő fordulhat némi ebihalacska... az első gyerekem így fogant...
2012. jún. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes, de ez az evéses tünet nem attól van
2012. jún. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!