Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lassan egy éve szültem, de...

Lassan egy éve szültem, de nem volt aranyerem. Lehet, hogy most mégis az van? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Egy éves lesz a babám,de szüléskor nem vettem észre aranyérre utaló jelet.Simán,gátmetszés nélkül szültem,igaz,majd szét repedtem-érzésem volt.

Most 1-2 napja úgy érzem,nehezen megy a "nagydolog",ma pedig alig észrevehetően véres volt a wc-papír is.

Tükör segítségével megnéztem magam,és semmi különöset nem vettem észre,viszont amikor (próbaképpen) elkezdtem nyomni,"kijött" egy kb.10ft.-os nagyságú bélszerű valami.Tapintása puha volt,és ahogy hozzáértem,inkább székelésre ingerlő volt,mint fájó.Miután abbahagytam a nyomást,visszahúzódott.Úgy gondoltam veszek egy kamillás ülőfürdőt,ami jó érzés volt,de nem tudom mit tegyek,mi lehet ez?

:-/



2012. jún. 14. 23:09
 1/2 anonim ***** válasza:

én még nem szültem 19 éves lány vagyok, és én egy éve szenvedek vele. Soha nem öltözök vékonyan vagy esélyt sem adtam rá h felfázhassak és mégis kialakult. öröklött dolog...


3x voltam vele orvosnál fel kellett hasalni az asztalra és "bepucsitani" . nagyon kellemetlen volt h 3man néznek a seggembe, először a doki felnyult az ujjával! elérhető magasságig , majd egy naggyából 5cm átmérőjű csővel. azthittem behalok nagyon fájt. megszerette volna műtetni , vannak már nem csak szikés megoldások, de nem engedték mert "terhességnél ugyis előjön ujra és felesleges.."


most h jobb idők vannak, és napi fél lliter turmix(lágy széklet) nincs semmi bajom. előtte nagyon sok gyogyszert is ettem egy rakat hashajtot és semmi.


nekem a gyogyszerem rá a kevésbé kemény kaják,turmix, és probálom kerülni a székletfogo dolgokat (banán, tojás)


Elég valoszinű h aranyered van , nekem is pont ilyen.

(ja és ez ha egyszer előjön, örökre megmarad S:)

2012. jún. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Elég fiatal vagy még hogy ezzel a problémával találkoztál.

Én 31 éves vagyok,de úgy érzem ehhez még én is fiatal vagyok.

Úgy tudom,hogy ez kijöhet nehéz emeléstől is,és attól is,ha valakinek folyamatosan székrekedése van.

Remélem javul majd a helyzet!

:-)

2012. jún. 18. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!