Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Testápoló állagú folyásom...

Testápoló állagú folyásom van, ez mit jelent?! Korábban volt már többször gombás fertőzésem és akkor használtam is kúpot, gyógyszert de mindig visszajött. EZ is az lenne? Hogy lehetne végleg eltávolítani?

Figyelt kérdés

2012. jún. 15. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
menj el nőgyógyászhoz csak ő tudja megmondani mi bajod van.
2012. jún. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az első válaszolóval! Nincs is mit hozzátenni!
2012. jún. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A nőgyógyászok 75%-a nem tudja kikezelni a visszatérő hüvelygombát, mert nem nyújtanak elég hosszú távú kezelést.

Én nagyon sokáig szenvedtem a hüvelygombától több orvost is megjártam, szinte minden gyógyszeres és alternatív kezelést kipróbáltam amikor aztán elegem lett és azt mondtam hogy én többet ez ügyben nem megyek orvoshoz. Vettem a gyógyszertárban rózsamézet és 1 hónapon keresztül napi 2x 1ml befecskendeztem majd a második hónapban csak napi 1 adagot. Most tartok a 2. hónapom felénél és teljesen elmúlt minden tünetem, de a kezelést nem szabad abba hagyni. Folyamatosan lehet csökkenteni az adagot és a legvégén már elég heti 1 is.


21L

2012. jún. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!