Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha mensi előtt borotválom a...

Ha mensi előtt borotválom a lábamat, akkor tényleg erősebb lesz a vérzésem?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm említette,hogy ő akkor nem szokta borotválni,vagyis 2-3 nappal azelőtt,mielőtt megjönne neki,mert akkor erősebb neki.
2009. júl. 4. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem oltári nagy baromság. A mensi első napjai amúgy is erősebbek szoktak lenni (ritka szerencsés aki nem vérzik annyira)
2009. júl. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én valami olyasmit hallottam,hogy a hormonok megnőnek,merthogy nő vissza a szőr,és akkor több lesz...bár én is sejtem,hogy kacsa,mert nem nagyon hallottam erről,csak tőle...De azért érdekel,hogy van-e benne valami igazság..:D
2009. júl. 4. 22:01
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
ez valami babona? O_o
2009. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Ez butaság, nincs összefüggés.
2009. júl. 5. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Ez így nem igaz! Fordítva megmagyarázható a dolog: esetleg a hormonoktól nő erősebben a szőr.
2009. júl. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség mert nekem ugyan olyan volt ,hiába borotváltam le a lábam !
2009. júl. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
komolyan, itt tart az emberiség?
2009. nov. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!