Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez hólyaghurut lenne?

Ez hólyaghurut lenne?

Figyelt kérdés
Pisilés végén szúró fájdalmat érzek, de se az elején az indításnál, se közben nincs ilyen bajom, csak a vége felé az utolsó pár cseppnél.
2012. jún. 15. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de inkább menj el dokihoz és csináltass labort. Bár nekem az a tapasztalatom, hogy sokszor a nehezen elviselhető kellemetlen érzés ellenére sem mutat semmit.
2012. jún. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Teljesen egyetértek az első válaszolóval, csak annyit mondanék még, hogy igyál nagyon sokat, hogy átmossa a folyadék a húgyutakat!
2012. jún. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Oké, most is iszogatok épp.

De az hogy lehet, hogy a labor nem mutat semmit? Akkor ezekben az esetekben nincs is ott baci?

2012. jún. 15. 13:24
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi volt ez, de most, hogy sokat ittam, pisiltem, megszűnt.
2012. jún. 15. 18:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! A 2. vagyok. Nagyon örülök, hogy jól vagy és remélem soha nem is lesz semmi bajod! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked! :)
2012. jún. 16. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!