Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szedem a Tri-regolt már vagy...

Szedem a Tri-regolt már vagy 2éve és a 7napos szunetben állapotos lehetek e ha egyutt voltam a párommal. S telibe. Olvastam h nemlehetséges de másrészt mikor azt olvastam h.12 óra kihagyása után fennéll rizikója. Akkor tehát?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 28. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hét napos szünet, amikor megjön? Nem, dehogy is. Én is ezt szedtem három évig, és amikor szünetet tartottam, akkor szexeltünk ugyan úgy, és nem lettem terhes. Senki nem mondta, hogy bizonyos napokon nem érvényes a hatása. Az más, ha elfelejted bevenni amikor kéne, de a hét napos szünetre éppen elegendő anyag gyűlt fel a szervezetedben.
2008. ápr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Most megnyugtattál.Minden információt tudok szinte a tabiról csak ezt mindig elfelejtettem meginformálni.Mág jó hogy van ez a fórum.Mégy egyszer köszönöm!!!
2008. ápr. 28. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!