Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az lenne a kerdesem, hogy a 7...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lenne a kerdesem, hogy a 7 napos szunetben ved a fogamzasgatlo gyogyszer?

Figyelt kérdés
Marmint azoknal akik most kezdtek el a gyogyszer szedeset..azaz hogy egy dobozzal szedtek be.A nogyogyaszom azt mondta,hogy az elso adagnal meg vedekezzunk ovszerrel,de es a 7 napos szunetben?akkor is?
2011. jan. 12. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még most védekezzetek óvszerrel biztos ami biztos. Következő hónaptól már nem kell. Én is így csináltam mikor elkezdtem szedni a gyógyszert.
2011. jan. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszi valaszod:)
2011. jan. 13. 13:19
 3/8 bribrigi válasza:
véd a fogamzásgátló akkor is. Én lindynette 20at szedek és kaptam mellé egy tájékoztató füzetet és abban azt írják h a 7napos szünben is véd.
2011. jan. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

de legeloszor is?marmint elso 21 szem beszedese utan is?

nem csak majd mikor elkezdem a kovetkezo adagot?

2011. jan. 15. 08:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvos,hogy az elso 10nap utan mar ved,en Karissat szedek,es itt ez a legkevesebb hormontartalmu gyogyszer!
2011. jan. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is egy hónapja kezdtem el szedni (ma kezdem el a 2. levelet), és megkérdeztem az orvostól hogy mikortól véd pontosan. Nekem azt mondta, hogy miután a szünetben ugye megjön a menstruációm, amikor elmúlik akkor már lehet. Szerintem menj te is biztosra és várd meg a szünet végét.
2011. jan. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

szerintem igen én is szedek és nekem azt modta a doki ugyan hogy ha a menzesz első napján kezdem akkor rögtön véd ...de a 7 napos szünetben is kell védenia ha rendesen szeded mert a szervezeted addig még tartja azt a hormonális " szintet " amit a maradék 21 napon beszedtél ... :) ( én így tudom )

de ha a doki azt mondta hogy első hónap akkor védekezzetek mindenképpen !!

2011. jan. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem yasminellát írt ki a doki és abba úgy vot, hogy mikor megjött bevettem az első szemet és ha eltelik a 12 óra védve vagyok. De 5 nap után (mire elmúlik kb.) már 99,98%-ban véd. A száz százalékot meg mint tudjuk semmi nem éri el.

Milyen gyógyszert szedsz? (ha gondolod megkérdezem nővérem, ő gyógyszerész!), írj egy privát mailt.

2011. jan. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!