Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Eldontottem, hogy most a ket...

Belllllla kérdése:

Eldontottem, hogy most a ket honapos szunetben belehuzok, es fogyni fogok. Szerintetek sikerulni fog ha valtoztatok az etrenden, minden nap tornazok es jarok zumbara? meg mit ajanlotok? 17L

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 19:39
 1/9 A kérdező kommentje:
a legproblemasabb teruletek a FENEK,COMB,VADLI....
2011. júl. 4. 19:41
 2/9 anonim ***** válasza:
Valamennyit biztos hogy fogsz fogyni, de mennyit szeretnél?
2011. júl. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hat legalabb olyan 10kg szeretnek.de a kevesebbnek is nagyon orulnek.
2011. júl. 4. 20:13
 4/9 anonim ***** válasza:

igen sikerülhet

Csatlakozhatok?

2011. júl. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
persze
2011. júl. 5. 08:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát persze minden sikerülhet, csak erős akarat kell hozzá. :) Én azért jóval hosszabb időt mondanék. Csak mert én is ezt mondtam magamnak. Aztán 2 év lett belőle és még mindig tart a folyamat, hogy jobban is ehetnék. Semmi cukor, semmi csoki stb.

De legalább már minden reggel: Csak zabkorpa 1 banánnal

Minden délben valami proteines egészséges kaja rizzsel általában, főleg változatos, semmi üdítő, csak a rossmanban lehet venni pezsgőtablettát multivitaminos, azt szoktam inni, meg teát, este felé megint valami proteines szutyi, aztán torna, biciklizés, minden nap egy alma.

De sajnos néha bűnbeesek, de remélhetőleg egy év múlva már tuti leszek. :) Ne rakj túl magas mércét, inkább szépen lassan, nyugodtan, az a biztos siker titka. Habár lehet te más vagy. Sok sikert kívánok! :)

2011. júl. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

koszi szepen,remelem sikerulni fog.

minden nap szoktam szobabiciklizni es taposogepezni olyan 50 percet vagy 1orat.meg 2x egy heten jarok zumbazni.

2011. júl. 6. 13:13
 8/9 anonim ***** válasza:
bőven elég naponta 2x kardiózni de rendesen, vigyázz nagyon a térdeddel. :) A zumba nagyon jó lehet. Én is lehet kipróbálom. :)
2011. júl. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen a zumba tenleg nagyon jo plane annak aki szeret tancolni,es nagyon jo a hangulat is az orakon...
2011. júl. 8. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!