Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön már meg az első?

Miért nem jön már meg az első?

Figyelt kérdés
Mindenkinek megjött már az osztályból csak nekem nem.Már tiszta kínos,mert a 14 és a 12 éves húgaimnak is megjött már.....Anyával voltunk már a nőgyógyászaton,de semmit nem találtak.Mit csináljak? Volt már valaki hasonló helyzetben? Egyedül az tartja bennem a lelket,hogy az ismerősünk lányának 20 évesen jött meg az első..Nála azt mondták a dokik,hogy semmi jel nem utal arra,hogy bármilyen elváltozás miatt jött meg neki ilyen későn.Egyszerűen ilyen a szervezete..Tapasztalatok?

2012. jún. 17. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Te hány éves vagy? Van már valami jele rajtad a nemi érésnek? Melled nő? Puncid és a hónaljad szőrösödik?
2012. jún. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat,elfelejtettem a koromat.17 éves vagyok...5 éve van fehérfolyásom.Mindenhol szőrös vagyok,ahol kell.
2012. jún. 17. 13:02
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
Akkor szerintem jobb ha orvoshoz mész. Első voltam.
2012. jún. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Voltam már......
2012. jún. 17. 13:04
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
És mit mondott a doki? Megint az első vagyok.
2012. jún. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
Megint az első vagyok. Ne haragudj, most láttam, hogy már a kérdésben írtad, hogy voltál nőgyógyásznál. Szerintem menj el egy másikhoz, aki rendesen megvizsgál.
2012. jún. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menj egy másik nőgyógyászhoz, ha az sem talál semmit kérdezd meg, hogy szerinte el kéne-e menj endokrinológushoz, és ha igen adjon beutalót. De tényleg lehet simán csak későnérő vagy.
2012. jún. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

MÁSIK NŐGYÓGYÁSZ!!


nekem volt hogy nem jött meg fél évig, és fölírt egy gyógyszert, amit be kell szedned, és megjön. pedig csak 15 éves voltam. de amúgy nekem 14 évesen jött meg.

ha 16 éves elmúltál, és még nem jött meg, akkor mindenhol, még a suliban is mondják, hogy nőgyógyászhoz kell menned, nehogy valami betegséged legyen. és nagy valószínűséggel ezt a gyógyszert fogod kapni amit én.

ha már fejlett vagy, akkor nincs mire várni már, én mindenképpen elmennék egy másikhoz.

2012. jún. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt meg nagyon sokáig. Elmentünk orvoshoz, az első nem talált semmit, a második PCOS gyanúját fedezte fel. Kaptam gyógyszert de az mesterségesen hozta meg az első menzeszem. Akkor 17 voltam. Eleinte én is szégyelltem a dolgot, de aztán beletörődtem. És csodák csodájára egyik nap csak úgy megjött. Magától. Volt nagy öröm a családban. Anya, mama, mindenki ujjongott. Ez 1 hónapja volt. 19 vagyok :) nyugi itt vagyok én az élő példa hogy sosincs túl késő
2012. jún. 19. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!