Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes?

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Rutinvizsgálaton kiderült hogy gombás fertőzésem van, nem tudom mióta nem voltak tüneteim, szóval ha ilyen "betegségem" van attól mg lehetek terhes?
2012. jún. 18. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz.
2012. jún. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen igen!
2012. jún. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm....
2012. jún. 18. 12:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze. Sőt, terhesség alatt gyakoribb a hüvelygomba is, a hormonális változások miatt. Ha fennáll a gyanú, csinálj tesztet. Minek szurkoljunk??
2012. jún. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát én szeretném nagyon csak kicsit félek a család hozzáállásától :S
2012. jún. 18. 14:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Család alatt a párodat érted, vagy a szüleiteket? Hány évesek vagytok? Volna miből felnevelni? Mert ha igen, akkor a szülők örülni fognak, tuti! :)
2012. jún. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én 27 párom 30 7éve vagyunk együtt én még tanulok (később kezdtem az egyetemet) ő dolgozik. 3 éve vettünk lakást (részlete van de egyenlőre így is tudunk mellette élni)

Csak hát nem vagyunk házasok, és a mi családi körünkben ez elégé nem elfogadott ráadásul anyummal elég furcsa a viszonyunk és tuti kinyírna :S

( És tudom elég öreg vagyok már a saját döntéshez és élethez, de hát mégiscsak az anyám és megint csalódást okoznék...)

2012. jún. 18. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!