Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nem hatott az elso canesten...

Ha nem hatott az elso canesten combi akkor rogton orvoshoz kell menni?

Figyelt kérdés
tegnap este volt a 3. napom a gyogyszerezessel es meg mindig erzem. az elso 2 utan nem ereztem jobban magamat de mostmar kezdem.ma mar tobb is a valadek ami kijon belolem. lehet hogy azert mert bekentem kremmel is este? nem vagyok egy doktoroktol felo tipus de legszivesebben kikerulnem mert Angliaban elek es sosem voltam meg itt nogyogyasznal. 19/L
2012. jún. 18. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Már mindjárt el kellett volna menni, amikor érezted, hogy valami nincs rendben!
2012. jún. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, el kéne menni, mert lehet, hogy olyat kaptál el, amire nem jó a canesten. Viszont ez erős gyógyszer, ha dupla adagot használsz, tönkreteheti a nyálkahártyát, ami már alapból fertőzött most.
2012. jún. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Eleve nőgyógyásznál kellett volna kezdeni. Lehet nem is gomba, és akkor csak kezelgeted a semmit.
2012. jún. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha nálam vmi nem stimmel, a multi gym actigélt kezdem el, sőt megelőzésre is soktam használni, gomba és bakteriális fertőzésekre is használ
2012. jún. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!