Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez hüvelygomba? Pár hete...

Ez hüvelygomba? Pár hete nagyon viszket odalent, és mára be is dagadt. Canesten krémmel kenem, az jó rá? Orvoshoz nem szeretnék menni.

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne habozz, rohanj el az orvoshoz, mert ez makacs dolog, ha gombád van.
2010. júl. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Azonnal nőgyógyász!
2010. júl. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igénytelenség és felelőtlenség kezeletlenül hagyni ezt a problémát. A megfelelő kezelést pedig sajnálatos módon az erre szakosodott orvos tudja felírni.
2010. júl. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is valószínű hogy fertőzésem van,de lehet hogy nem.Fehér folyás,és kicsit kellemetlen a szaga,de nem büdös.Mindenesetre azért jövőhét hétfőn kérek időpontot,mert nem szeretném,hogy komolyabb bajom legyen.

Szerintem te is jobban jársz,ha elmész dokihoz,mert hiába kenegeted,lehet hogy elmúlik,de ezt teljesen ki kell ölni,különben visszatér.Nálam jobban senki nem retteg szerintem a dokiktól,de ha muszáj,hát muszáj.Ha nem mész el komolyabb baj is lehet.Egyébként nem olyan vészes a vizsgálat,sokan mondták már,hogy nagyon féltek,aztán nem is volt olyan vészes.Gondolj arra,hogy milyen jó lesz majd utána,amikor meggyógyultál,és élvezheted a nyarat,nem kell azon parázni,hogy mi lehet a bajom:)

16/L

2010. júl. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!