Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sürgős segítség! Sokadszorra...

Sürgős segítség! Sokadszorra van nemi problémám:hüvely gomba. Már napok óta nem tudtam rendesen aludni mert annyira viszket. Canesten krémmel kentem de semmit nem használt. Mit ajánlotok mit tegyek? Orvoshoz minden féleképpen elmegyek holnapDe addig?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha napok óta fáj, elmehettél volna legalább gyógyszertárba addig is, Canesten combi, hüvelytabletta. Doki meg írjon fel szájon át szedhető tablettát, az a leghatásosabb,nekem azóta nem tér vissza.
2010. jún. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vettem hüvely tablettát a legerősebbet amire azt ígérték h 3nap és elmúlik hát nem így lett(sajna) De holnap azonnal felkeresek egy nődokit mert ez így nem állapot.
2010. jún. 20. 22:45
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Figyelj,most lehet,sőt biztos hogy hülyének fogsz nézni,de nekem is VOLT hüvelygombám,hiába kentem Canestennel,semmit nem hatott,és a hüvelyem égett,viszketett.De amikor nagyon viszketett a hüvelyem,akkor ezt mondtam:nem viszketek,nincs hüvelygombám..

ÉS ELMÚLT

nem viccelek,tényleg megtörtént!!!

13/L

2010. jún. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igaz nem 1 hanem 1-2 nap alatt múlt el,és tényleg igaz,és én is úgy voltam ahogy te..nődoki meg aztmondta h kenegessem,majd elmúlik,és nem is az segített..
2010. jún. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jajj ez a 13/L , no komment.
2010. jún. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

22:46:


biosz órán kicsit figyelj jobban,a gomba nem fogja fel, hogy szerinted ő nincs...

2010. jún. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a Canesten nem segített, akkor lehet hogy nem is gomba okozta, hanem bakteriális!
2010. jún. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem is volt 2x eddig és vettem canestent az első doboz nem használt 1 nap után vettem másikat, úgy már igen. de nekem minden kis sz*rtól kijön. antibiotikum, közterületi wc... minden, szóval vigyázok is rendesen.na. a kérdésre válaszolva, egyél fokhagymát abban állítólag van valami ami csökkenti a tüneteket. amúgy a 13 éves kislány szövegéhez annyit, hogy ha azt vesszük minden a fejben dől el.
2010. jún. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!