Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hólyag hurut vagy felfázás...

Hólyag hurut vagy felfázás tüneteivel milyen orvoshoz forduljak?

Figyelt kérdés
2-3 napja szinte folyamatos vizelési inger,fájdalalom a vizelés végén,ma már mintha véres is lett volna...Ilyen tünetekkel háziorvoshoz,nőgyógyászhoz vagy kihez forduljak ?
2012. jún. 18. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Urológushoz, nem kell beutaló.
2012. jún. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Urológushoz.
2012. jún. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előbb háziorvoshoz és ha kell, ő elküld urológiára.
2012. jún. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges a háziorvos, engem a háziorvos elküldött vizeletvizsgálatra, azzalvissza kellett hozzá mennem, mivel volt valami kis eltérés, mondta, hogy menjek el az urológiára, elmentem, ott ismét kellett vizeletet leadni, csinát hasi ultrahangot, írt gyógyszert és 3 nap múlva vissza kellett menni a bakterológiai vizsgálat eredményéért. Így összesen 5ször mentem orvoshoz, de ha egyenesen odamegy megússza kétszerivel.
2012. jún. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

én elmentem a háziorvosomhoz, írt fel gyógyszert, ami szinte azonnal hatott...szedtem 2-3 hétig és meggyógyultam

ilyesmi volt a neve : Cipralex

2012. jún. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!