Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menzesz alatt lehet menni...

Menzesz alatt lehet menni nőgyógyászati vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Most először szeretnék fogamzásgátlót íratni, és tudom hogy ilyenkor rendes vizsgálat is szükséges. Jövőhéten megyek, és már kb két hete várok az időpontra. A gond csak az hogy valószínűleg egy kicsit még vérezni fogok a vizsgálatkor. Így is elvégzik, vagy haza küldenek hogy menjek később? :(
2012. jún. 19. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem valószinü,h megvizsgál a nögyógyász,ha vérzel!Söt inkább azt mondanám,h biztos,h nem vizsgál meg,de azért menj el,h megbeszéljétek a dolgokat
2012. jún. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát ez nagy kár :/ mert tudtommal tablettát meg rendes vizsgálat nélkül fel sem ír :/
2012. jún. 19. 22:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Rákszűrés nélkül nem fog tabit adni, ha pedig meglesz, nem csinál rákszűrést.
2012. jún. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :/
2012. jún. 19. 22:33
 5/10 anonim ***** válasza:

Én a helyedben odatelefonálnék,és elmondanám a problémámat.

Remélhetőleg adnak egy másik időpontot, nem túl sokára, hiszen már volt egy időpontod.

Gondolom, privát orvoshoz mész, mert az ingyenes rendelőben nincs előjegyzés nőgyógyászaton (legalábbis nálunk), egy maszektól pedig ennyi elvárható.

2012. jún. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Igaza van az előttem válaszolónak! Az a legjobb, ha felhívod a dokit.
2012. jún. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
nekem úgy volt,hogy megvizsgált de nem a tabi miatt..és amikor jöttem el,akkor mondtam neki h gyógyszert szeretnék,simán felírta
2012. jún. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem maszekhoz megyek... ezért vagyok kiakadva, mert a helyi kórházba telefonáltam be simán és mondták hogy június 26 előtt nem tudnak fogadni :S és már kikértem a szabimat melóhelyről meg minden... :/
2012. jún. 20. 20:12
 9/10 anonim válasza:
Amikor én voltam, engem a doki meg sem vizsgált, csak felírta a gyógyszert, aztán elküldött, hogy 3 hónap múlva jöjjek vissza rákszűrésre. Néhány hónapja egy másik dokinál voltam, mert gondjaim voltak, és pont megjött, 3. napom volt, de ő azt mondta, ha már itt vagyok, megvizsgál. Szóval, ki tudja, lehet neked is szerencséd lesz.
2012. jún. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
reméljük mázlim lesz... itt két nődoki van... az egyik nagyon jó fej, a másik nagyon bunkó, és még nem tudom ki fog ügyelni mikor megyek... ezen is sok múlik :/ na majd meglátjuk... de azért köszönöm a válaszokat
2012. jún. 23. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!