Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szoktatok strandolni a menzesz...

Szoktatok strandolni a menzesz alatt?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Napozni szoktam, fürödni, úszni nem.

16/L

2012. jún. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem.
2012. jún. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyszer strandoltam, mikor már épp múlóba volt. Akkor tampont használtam. De ma már tampont se vagyok hajlandó használni, pedig nem lett semmi bajom.
2012. jún. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkább hagyd ki a fürdést.
2012. jún. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem, előtte, és utána sem. sosem.
2012. jún. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha megyek is vízpartra úgy, de vízbe semmiképpen :D
2012. jún. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán!

Félek, hogy összeszedek valami fertőzést, ezért inkább kerülöm. Azt az 5-6 napot kibírom. Napozni persze szoktam. :)


Egyszer volt olyan, hogy menzesz alatt strandoltam. A Balatonnál voltunk, és nekem pont meg volt. Én nagyon nagy Balaton imádó vagyok. Képtelen vagyok kihagyni a fürdőzést, számomra teljesen más élményt nyújt a Balcsi, mint a strand. Úgyhogy tamponnal bementem a vízbe többször is rövid időre. Volt nálam intim törlőkendő, kis törölköző, szappan, tehát mielőtt kicseréltem a tampont alaposan kezet mostam és a nemi szervem is megtisztítottam.

Szerencsére nem kaptam el semmit, ugyanakkor szerintem ma sem tudnám megállni, hogy ne menjek be a Balcsiba, ha már ott vagyok. :)

17/L

2012. jún. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2012. júl. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!