Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » [Nőgyógyász] Első vizsgálatkor...

[Nőgyógyász] Első vizsgálatkor hova kell menni? Vagy rendszeresen hova kell járni? - ha nem magánrendelésről beszélünk. Muszáj abba a városba járnom, ahol van a bejelentett lakcímem, esetleg elmehetek oda is, amelyik városban tanulok? 19/L

Figyelt kérdés

2012. jún. 21. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a TAJ kártyád nálad van, bárhova mehetsz az országban.
2012. jún. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Így igaz, ahogy az első hozzászóló mondja!

Bárhova mehetsz az országba!

Bár szerintem célszerű lenne egy állandó orvost találni, mert szükséged lesz még az életben nőgyógyászra nem is egyszer!

Tény, hogy a leleti papírodon minden rajta lesz,de azért mégis jobb ha majd évek múlva is az vizsgál aki eddig tette, és tisztában van(100%-san)a dolgokkal

2012. jún. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A bárhova azért nem pont így van. Amelyik helyet én kinéztem meg felhívtam időpontot kérni, az asszisztens benyögte hogy dehát nem ez a megyei kórház. Szóval oda nem mehettem.
2013. jan. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!