Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájni fog az első nőgyógyászat...

Fájni fog az első nőgyógyászati vizsgálat? Milyen lesz? 19/L

Figyelt kérdés

Most készülök menni életem első ilyen vizsgálatára, de nagyon-nagyon izgulok!!!

Nemrég veszítettem el a szüzességem, és még csak pár alkalommal csináltuk, ezért még elég szűk vagyok úgymond, és félek, hogy esetleg fájni fog a vizsgálat. Valamit felhelyeznek, vagy csak ujjal vizsgál? Meddig tart az egész? Mire készüljek fel?

Köszi előre is!


2012. jún. 8. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog fájni, csak kellemetlen lesz. Ajánlom, hogy vegyél fel vagy vigyél magaddal egy térdig érő pólót, így amikor levetkőzöl nem érzed magad annyira kiszolgáltatottnak.


Kikérdez az orvos, felhelyez egy hüvelytágítót és megvizsgál.

Ha alapos orvos, akkor a melleidet is megvizsgálja tapintással.

Ha fogamzásgátlót szeretnél íratni akkor vérvételre küld.

2012. jún. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ne izgulj és akkor nem fog fájni,amúgy is inkább csak kellemetlen érzés,hogy matatnak benned de nem mondhatom fájdalmasnak.

kb. 2 perc alatt kész az egész.

vidd magaddal a menstruációs naptárad mert azt kérni fogják.

rákszűrésnél egy pálcával kenetet vesznek a méhszájról de nem fáj,csak kellemetlen.

lehet,hogy még a melledet is megvizsgálják.amúgy a nő nőgyógyászok tapasztalatom szerint megértőbbek és jobban figyelnek,hogy ne legyen olyan kellemetlen.

2012. jún. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A szar rész csak pár mp.

Nem vészes.

Kapaszkodj majd a karfába, én is azt szoktam.


Először egy pálcikával kenetet vesz, aztán kézzel vizsgál, egy-két ujjal , de akkor már mivel előtte betette a tátikát azt nem igazán fogod már érezni.

2012. jún. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bemész, elküldenek, hogy vetkőzz le alulról vedd le a bugyidat. Jobb, ha szoknyában mész, ha nagyon szégyellős vagy. Fel kell feküdni egy olyan ágyra, amit csikónak hívnak, a lábaidat be kell akasztani a kengyelbe. Az orvos két ujjal felnyúl a hüvelyedbe a jobb kezével, a bal kezével meg a hasadon keresztül fogja kitapintani az elváltozásokat. Elképzelhető, hogy a hüvelyedbe úgynevezett kacsát vezet be, ez egy kicsit hideg, és feszítő érzéssel jár, de nem fáj, csak kellemetlen. Ezen keresztül nézi a méhszáj állapotát.
2012. jún. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Férfihoz menj mindenképpen, a nők néha túl ridegek (tisztelet akivételnek) úgy érzik, hogy te is ugyanazokkal a problémákkal küzdesz mint ők(pl. neki nem fáj a menszesz akkor neked miért fájna) de egy férfi megértő mert elhiszi , hogy tényleg fájhat, legalábbis nekem ez a tapasztalatom!


Ne félj :)

24/l

2012. jún. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!