Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Mitől lehet, hogy kimaradt a havim, ha nem vagyok terhes? Lehet ebből baj? (mostanság sokat voltam ideges, de már 4 hete késik)

2009. júl. 6. 17:24  Privát üzenet  

A válaszok

Én speciel 2olyan lányt ismerek,akinek nyáron szinte nincs is meg!!Nem tudom mitől!!

Volt már ilyened??

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2009. júl. 6. 17:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

nem volt még ilyenem, nekem nyáron is rendesen meg szokott jönni. volt hogy késett, de ennyit még sosem.

# 2/3Időpont 2009. júl. 6. 17:37 Privát üzenet
Ha még nemrég kezdtél em menstruálni, akkor akár féléves szünet is előfordulhat. Valamint stressz, jelentősebb hízás/fogyás, felfázás, fertőzés miatt is lehet. Valamint nyáron a meleg miatt is. Ha nincs panaszod, sem kellemetlen folyás, akkor szerintem ne aggódj. Én már 4 éve menstruálok, viszont 3 hónap után most jött meg. Nyugi.:)

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2009. júl. 7. 14:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
14 napja késik, és iszonyatosan fáj a hasam mitől van ez?
A hét elején fel voltam fázva lehetséges hogy ezért késik a havim?
A barátommal nemi életet élünk, mindig védekezünk és tudtuk szerint soha nem csúszott be hiba, mégis pár napja késik a menstruációm (soha nem jön meg pontosan) és fura nyomás...
3napja késik a menzeszem, mit gondoltok? Tobbi lennt
Már több, mint 2 hetet késik a menzeszem. Biztos, hogy nem vagyok terhes (hónapok óta nem volt szexuális kapcsolatom). Mi lehet az oka?
Mi van most, hogy mindenkinek megjön vagy késik? Utoljára szuper holdkor volt ilyen kb:D

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!