Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti megengednétek anyukátoknak...

Ti megengednétek anyukátoknak hogy először ő tegye fel jektek a tampont ezzel is megmutatva hogy hogyan kell? (12 és 15 év között)

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 09:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
elég retardált lehet az, aki nem tud elolvasni egy használati utasítást.
2012. jún. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
NEM!
2012. jún. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem!

Mondjuk szerencsére jó fej anyum van. Amikor először megjött, hozott nekem betétet, elmondta, hogyan kell használni és ennyi. Pont nyaraltunk, de tényleg csak annyi volt, hogy elmondta, hogyan kell betenni (szárnyas betét volt), aztán megkérdezte, hogy sikerült-e. :D

Amikor először próbáltam tampont használni, nem szóltam anyumnak. Egyedül voltam otthon, megnéztem a mini tamponban található papírt és megpróbáltam felhelyezni. Nem sikerült, de nem aggódtam. Következő hónapba mondta anyum, hogy ha szeretném próbáljam ki nyugodtan, talán kényelmesebb is lenne, ha pl. suliba megyek (akkor kezdtem a középsulit), kipróbáltam, akkor már sikerült feltennem.


De soha eszébe nem jutott volna, hogy ő tegye fel nekem és tuti kiakadtam volna, ha eszébe jutott volna ilyesmi.

17/L

2012. jún. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés önmagáért beszél a szülők elmeállapotát illetően...
2012. jún. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!