Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A natur joghurt is jó gombás...

A natur joghurt is jó gombás fertőzésre?

Figyelt kérdés

kamillázzam is?Vagy jobban járok ha canesten kombit veszek.

Viszketek,és túrós folyásom van,ez tuti gomba mert már volt.

Köszönöm aki válaszol.


2009. júl. 7. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó a natur joghurt is, csak arra figyelj hogy élőflórás legyen.
2009. júl. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én nem használnék ilyesmit. Biztosan gombás fertőzésed van, de az nem, hogy a joghurt és/vagy a Canesten jó lesz rá. Saját tapasztalatból írom, hogy közel egy hétig kezelgettem magamnak a fertőzésemet, amitől már a méhem is begyulladt. A nődokim jól leszúrt és a végén több, mint 15ezer Ft-ba került, hogy meggyógyuljak.

A helyedben felkeresném a nőgyógyászt és hagynám, hogy ő kezeljen ki.

2009. júl. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.tegnap kezdődött,megpróbálom a jighurtot,ha semmi pénteken doki.és kedves első válaszoló.a hűvelybe is tenni kell??bocsi sosem csináltam még.
2009. júl. 7. 09:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Kislány ne kisérletezz, uzsgyi a dokihoz! Ha gyulladás lenne a kovetkezménye az átterjedhet a méhre és a petevezetékre, amely osszenovéseket produkál, remélem késobb szeretnél babát, tehát ebben gondolkodj és ne gyogyítsd magad "szomszédasszony modta gyogyszerekkel"!
2009. júl. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy tampont élőflórás joghurtba kell mártani és úgy feltenni, állítólag segít.
2009. júl. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én nem arra gondoltam hogy hüvelybe tenni a joghurtot (habár hallottam már ilyenről is) hanem minnél többet enni belőle. Nekem egy természetgyógyász ajánlotta. Ha gombásodás van valahol a szervezetbe, a cukros ételek elhagyása, sok élőflórás joghurt és rengeteg folyadék lehetőleg víz fogyasztása.
2009. júl. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A cukros dolgokban nagyon is jól él a gomba,pont azokat kell kerülni.Igen, a natúr élőflórás joghurt a jó(cukor gyümölcsmentes).A hüvelybe is kell tenni,és fogyasztani is szájon át.

De,ha nagyon el van szaporodva akkor szerintem is menj orvoshoz.Ha már túrós a váladék akkor erős fertőzésed van,lehet hogy a kúp és a kenőcs mellett tablettás kezelés is szükséges.

2009. júl. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm.


Ja kedves válaszoló,nem vagyok kislány,2 gyermekem van.Köszönöm.doki lesz.

2009. júl. 7. 11:56
 9/9 anonim ***** válasza:
azért olyanról is bőven hallani h éppen a doki rontja el a kezelést. felír olyan dolgokat amik csak mégrosszabbá teszik a dolgot. úgyhogy érdemes utána járni, h mitis írt fel a doktorbácsi, éshogy vannak e rossz tapasztalatok.
2009. júl. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!