Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A natúr joghurt jó gombás...

A natúr joghurt jó gombás fertőzésre?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem. A laktobacilusokat valamelyest visszatelepíthetiugyan a hüvelybe, de erre is van sokkal jobb, kényelmesebb és higiénikusabb megoldás: hüvelyi irrigálás gyógyszertárban kapható tejsavas irrigátorral. (Olcsó.) Ez a gomba megelőzésére is jó egyben, de a gyógyítására nem. Arra antiMiotikum kell, azaz gombaölő készítmény.


Pl Canesten.


A legjobb azonban a nőgyógyász.

2010. febr. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem! A megfelelő kezelés mellett, nekem akkor múlt el végleg a visszatérő hüvelygombám, mikor a tampont elhagytam. Azóta egyszer sem jött vissza, előtte meg minden hónapban volt.
2010. febr. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Majd csak kedden rendel a nőgyógyász.Addig is szeretném enyhíteni az égő viszkető érzést.

2010. febr. 27. 13:17
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha veszel Canestent, valószínű keddre el is múlik teljesen!
2010. febr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Viszketésre jó a Canesten krém.


De kedden tényleg irány a nőgyógyász. :-)

2010. febr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Minden képen megyek kedden!Tudom,hogy ez nem játék.Csak nem akarom,hogy tovább terjedjen.

Köszönöm a válaszokat!

2010. febr. 27. 22:26
 7/10 anonim válasza:
Vagy köröm virág krém jó vastagon
2010. jún. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
hat nem tudom de nekem a nogyogyasz ajanlotta hogy egyek joghurtot, persze a gyogyszer es a krem mellett
2010. júl. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha megeszed a joghurtot, akkor nem a hüvelyedben hat ugyebár, hanem a beleidben...
2010. júl. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

tudom es ertem hogy a kerdezo arra gondolt hogy tamponra tegyen joghurtot, csillapitani a viszketo erzest (ami szerintem se valik be)

csak nem tudom miert nekem azt mondtak ilyenkor jo ha eszek joghurtot

2010. júl. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!