Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lentről felfelé vagy fentről...

Lentről felfelé vagy fentről lefelé?

Figyelt kérdés
Pisilés után ki hogy törli? Olvastam sok helyen hogy fentről lefelé kell. De szerintem az nem jó.
2012. jún. 23. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerinted miért nem? Tényleg érdekel.
2012. jún. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
na erre én is kíváncsi vagyok, hogy szerinted miért nem jó, ha nem hátrafelé törölsz?
2012. jún. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Egyébként a lentről felfelét azért nem ajánlja az orvostudomány, mert a székletből származó bacik bekerülhetnek a hüvelybe.
2012. jún. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Így van, a végbélnyílás környékén megtapadt bacikat rákenheted a hüvelynyílásodra, ha hátulról előre törlöd.
2012. jún. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én lentről felfelé tanultam :S Szerintem azért nem jó mert úgy nem lehet rendesen kitörölni. Már próbáltam és nem nagyon sikerül.
2012. jún. 23. 20:55
 6/10 anonim ***** válasza:

Csak is fentről lefelé, és azért, mert széklet kerülhet a hüvelybe, ami nagyon durva fertőzésekhez vezet, felborítva a hüvely normál flóráját. És nem csak a hüvelybe, hanem a húgycsőbe is, ami akár vesegyulladáshoz is vezethet.

(szülésznő)

2012. jún. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyik se.

Pisilés után nem húzogatom egyik irányba se, hanem csak finoman odanyomogatom a papírt, így itatom fel a nedvességet.

Székelés után egyértelműen hátra törlöm.

2012. jún. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elölről hátrafelé kell törölni, hogy a hüvelybe ne menjen kaki.
2012. jún. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És ha már rég kakiltam?
2012. jún. 24. 18:43
 10/10 anonim ***** válasza:
a végbélnyílásod környéke akkor is tele van bacikkal, kivéve, ha a bidédből nem víz, hanem fertőtlenítő jön és 10 másodperccel előtte használtad
2012. jún. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!