Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sztk rendelésre járok bőrgyógy...

Sztk rendelésre járok bőrgyógyászhoz, évente több alkalommal, ha problémás anyajegyegyem van/lenne ő tuti kiszűrné?

Figyelt kérdés
Sajnos rengeteg anyajegyem van,utálom őket,mindig rettegek nehogy valami bajom legyen...

2012. jún. 24. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
a nagy, kiállókat levetetheted és igen, kiszurja, mert tudja mit kell néznie.
2012. jún. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kiálló igazából nincs egy van olyan ami szerintem gáz,az orvos szerint nem,olyan fura a belseje,de az orvosom azt mondta normális....
2012. jún. 24. 18:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor vetesd azt le. mond, hogy belekapsz mindig.
2012. jún. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ok,köszi a választ,de ez pénzbe kerül amugy???

Másrészt akkor lehet hogy valami nincs rendben ezzel az anyajeggyel??

2012. jún. 24. 18:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a doki azt mondja normális, biztos az. Ha azért veteted le mert belekapsz stb, akkor ingyenes. A börgyógyász ad majd beutalót a sebészetre/egynapos sebészetre, ott időpont és leveszik és mehetsz is haza, ennyi az egész. Én így 4et vetettem le mert kiállt és zavart, és tényleg sokszor belekaptam.
2012. jún. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat,tényleg levetettem mert zavar is meg aggódom is!!!!
2012. jún. 24. 18:38
 7/8 Kondor Judit ***** válasza:
Mielőtt elmentünk nyaralni elvittem a lányomat/15 volt amikor elvittem/a bőrgyógyászhoz mert nem tetszett egy anyajegye,a doki megnézte és közölte velem,hogy neki nem az az egy nem tetszik hanem még 6db.Tovább küldött bennünket a klinikára és ott közölték velem,hogy figyeljük és kenegessük 50+faktorossal,persze nézni kell,hogy nem-e nől.Minnél jobban aggódsz annál rosszabb.
2012. jún. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utólsó válaszolónak üzeném,ugyanezt mondja a férjem is,alapjáraton annyira nem aggódom/aggódtam,de ma pl.olvastam egy újságot,amibe a bőrrákról volt szó...ezek mindig úgy megragadnak bennem és utána kombinálok hogy nekem is rengeteg anyajegyem van nehogy baj legyen.Ha foglalkozol vele azt mondják bevonzod,ha nem azt mondják nem foglalkoztál vele ezért lett a gond belőle,mi a jó akkor???
2012. jún. 24. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!