Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 9 napja késik,3 napja barna...

9 napja késik,3 napja barna folyásom van. Tegnap reggel a terhességi teszt negatív lett, de akkor ez mitől lehet? Vagy ettől még elképzelhető, hogy mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Eddig maximum 1-2 nap késés volt, most pedig 9 napja nem jön meg, csak barna folyás van. Igazából nem is nevezném folyásnak, csak nagyon enyhe "maszatolás". Időnként kicsit fájdogál, vagyis inkább szúr jobb oldalt alul a hasam. Ez lehet a tegnapi negatív teszt ellenére terhesség, vagy valami más? Van egy 2 éves kislányom, vele úgy volt, hogy amikor meg kellett volna jönnie, ugyanilyen barna valami volt, nem jött meg, és negatív teszt után mentem orvoshoz, hogy mitől lehet, ahol kiderült, hogy mégis terhes vagyok. Mi a valószínűbb, hogy valami bajom van (és ha igen, akkor mi lehet), vagy, hogy mégis csak terhes vagyok? Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 21. 11:08
 1/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Én írtam a kérdést. Az véletlenül kimaradt, hogy a kislányomnál két negatív tesztem volt 2 hét eltéréssel, a második teszt után 2 héttel mentem dokihoz, és ott kiderült, hogy 6 hetes terhes vagyok. Ebből gondolom, hogy most is előfordulhat, hogy ez a helyzet. Szerintetek? (Vagy mi lehet a gond?)

2011. jan. 21. 11:12
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem babás vagy...Nálam is ez volt,csak a teszt + volt.


CSak halkan,de gratula...

2011. jan. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez szerintem elég egyedien alakul mindenkinél. Az a legfontosabb nyom, hogy előző babánál is így működött. Én innen a gép elől ennyi alapján bizony arra tippelek, hogy minden ugyanúgy zajlik, és ismét babát vársz.

Jó egészséget, és gratulálok, ha így van!

2011. jan. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek a válaszokat! Remélem igazatok van! :) Az igazi az lenne, ha elmennék orvoshoz, de amíg ez a barnás valami van, addig nem szeretnék, majd utána, ha addig nem jön meg. Illetve pár nap múlva ismétlem a tesztet, ha addig is semmi, hátha végre választ kapok. :) (Az igazság az, hogy elvileg nem terveztünk babát, tehát védekeztünk... Igaz, a kislányomnál is, óvszerrel, mint most, és mégis itt van. :) )
2011. jan. 21. 11:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a te szervezeted így reagál a terhességre, és most is áldott állapotban vagy. Ha így van, akkor azt megint az orvos tudja csak megmondani, és persze gratulálok :)

Ellenben ezek a tünetek a negatív teszttel utalhatnak gombára is például, ami viszont megint a doki hatásköre, úgyhogy irány a nőgyógyászod és majd tájékoztass minket, hogy van-e örömhír! :)

2011. jan. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!