Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem tudom felhelyezni a...

Miért nem tudom felhelyezni a tampont?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok

ma probáltam gugolva felhelyzeni de még a hegye is alig ment be ép hogy fél centi

nem tudom hogy rakjam fel de 2 nap mulva elutazunk ahol fürdünk

hogy csináljam help


2012. jún. 25. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Tükörrel és nem gugolva, hanem az egyik lábad felteszed a kád szélére és úgy.
2012. jún. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Guggolva nem jó,próbáld ki úgy, hogy lehajtod a wc tetejét (papírral fogd meg), tedd föl rá az egyik lábad, a másikkal kicsit fordulj oldalra. Bal kézzel csöppet húzd szét a szeméremajkaidat, a másikkal közben próbáld becsúsztatni a tampont, ha kell, kicsit forgasd, mozgasd. Közben persze lazíts. Pár tampon után simán, állva, villámgyorsan fog menni. Másik opció, ha már nem vagy szűz: szem becsuk,lazít, jó pasira gondol és azt hallucinálja, hogy az nem is tampon, hanem valami egész más. Módosítok, ezt szüzen is meg lehet próbálni :o)
2012. jún. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem a sima kicsit terpeszben, rogyasztva, előrehajolva jött be, és a lényeg, hogy lazíts! Levegő kifúj, és ereszd el magad odalent amennyire csak lehet!!! Ez a titka.
2012. jún. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, hülyén hangzik, szóval csak egy picit előrehajolva! És ez-az, a "szüzes" komment a tuti:)
2012. jún. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
már 2 mini tampont is elpocsékoltam mert nem tudom még e hegyét se felhelyezni és már nagyon kezd elegem lenni de hogy lazuljak el?? nem megy
2012. jún. 25. 16:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Előbb az ujjaddal kellett volna felnyúlni a puncidba és kitapasztalni, hogy milyen a hüvelyed. Arra kell a tampont is dugni, amerre az ujjad megy.
2012. jún. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
multkor azt is probáltam de nem ment!
2012. jún. 25. 16:43
 8/8 anonim ***** válasza:

guggolva is jó, de ne fel, hanem fel és HÁTRA told...+ ha nem sok a menzeszed, az is baj, mert nem csúszik fel


próbálj egy applikátoros tampont, azt szerintem könnyebb feltenni


+ [link]

2012. jún. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!