Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon lehet valami bajom?...

Vajon lehet valami bajom? Nagyon félek!

Figyelt kérdés
Legutolsó menstruációm június 19-én jött meg. És ma reggel arra ébredek hogy mindenem tiszta vér. Ömlik belőlem a vér. Amikor rendesen megjön akkor sem jön belőlem ennyi vér. Most nem fáj a hasam pedig szokott. Baromi váratlanul ért. Általában egyenletes a mensim olyan 26-27 naponta jön meg. De ez 19 nap volt és ez nem normális, vagy nem tudom most ez miért van??? (pénteken ill. hétfőn volt utoljára nemi kapcsolatom nagyon hosszú idő után elöször).
2009. júl. 8. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
el kell menned orvoshoz ahogy egy kicsit enyhul. ez nem játék.
2009. júl. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Védekeztetek? Mert ha nem, lehet hogy terhes lettél, és valaminek a hatására elment a gyerek. Ismerősömnek akkor volt ilyene.

Nem szedsz fogamzásgátlót? Velem akkor fordult elő ilyen. Menj el orvoshoz, biztos ami biztos. Nehogy baj legyen.

2009. júl. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia.Velem is ez volt utolso mensimnel.Csak nekem nem 19 nap' utan hanem masfel het elott jott meg,s azelott kicsivel en is voltam a baratommal.Szerintem azert menj el dokihoz,mert azert a 19nap nem piskota.
2009. júl. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
védekeztünk.
2009. júl. 8. 11:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Orvos azonnal!

Értetted? Bármi lehet, ezzel ne viccelődj.

Nincs semmi olyan bajod ami miatt életveszélyben vagy, de még ma menj el a háziorvosodhoz legalább!

2009. júl. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!